Aitäh!

Kontaktandmed on edastatud müügiesindajale. Leping koos hinnakirjaga saadetakse Teile meili teel.

NUTIKAS E-POE INTEGRATSIOON DHL Express muudab saadetiste saatmise meie kontoomanike jaoks lihtsaks ja tõhusaks. Lihtsasti kasutatavad veebiportaalid, e-kaubanduse kassaintegratsioon või täielikult integreeritud ärilahendused – võtke ühendust ja arutame hea meelega teile sobiva lahenduse üle.

VORMISTA TELLIMUS LÄBI MYDHL+

DHL Expressiga saatmine veebis on imelihtne. See lahendus võimaldab teil luua ja hallata kõiki oma DHL Expressi saadetisi ühelt võimsalt veebiplatvormilt, lihtsalt logi sisse ja vormista saadetis. See tähendab, et kõike alates rahvusvahelisest saatmisest kuni tellimuste jälgimise ja broneerimiseni saab teha ainult mõne hiireklõpsuga.

MÜÜ KÕIKJALE, SAADA ÜHEST KOHAST

DHL Express Commerce integreerub suurimate e-kaubanduse platvormidega. Sealhulgas: Magento, Shopify, WooCommerce, Amazon, eBay ja Etsy. See tagab täielikult automatiseeritud pakisiltide loomise, mis tähendab, et teie klientide tellimusi saab kiiresti ja tõhusalt ilma probleemideta importida ja hallata.

VÕIMENDAGE OMA E-POE VÕIMALUSI API-ga

Sinu ettevõttesisesed rätseplahendused täielikult integreeritud DHL Expressiga. API lahendus ühendab DHL Expressi eelised teie ettevõttesiseste saatmisprotsessidega. Integreerudes teie veebisaidiga, ühendab see teie olemasoleva tellimuste sisestamise, laohalduse ja muude äritarkvara süsteemidega, et aidata teil juhtida sujuvamat ja tõhusamat tarnetegevust.