Ava kliendikood

DHL Express - Annab Teile kõik eelised!

Euroopa

  • Saada täna -> homme kohal
  • 60% eduga turuliidrid
  • 220 riiki ja territooriumit

Ülejäänud maailm

  • Saada täna -> 48h pärast kohal
  • 220 riiki ja territooriumit
  • Tellimuse vormistamine sekunditegaDHL EXPRESSI TEENUSED, MIS ON SAADAVAL

Miks on DHL Express õige valik juhuks, kui otsustate minna rahvusvaheliseks?

Saadetise jälgimine veebis

Kui annate paki meie kullerile üle, saab Teie klient SMS-i või meili lingiga saadetise jälgimiseks. Klient jälgib pakki, kui see meie võrku läbib, kuid siin saab muuta ka viimase miili tarnet.

Ümbersuunamine (ODD)

Kui Teie klient ei soovi, et saadetis neile koju või kontorisse toimetatakse, siis neil on võimalik saadetisele ise järgi tulla enam kui 85 tuhandetesse teeninduspunkti või pakiautomaati üle maailma.

Toll

Kas lähete rahvusvaheliseks? Ärge muretsege tolli pärast. Aitame Teid toote HS koodi, EORI numbri, tollidokumentatsiooni ja isegi tollivõla väljaselgitamisel. Saame olla Teile toeks kogu tolliprotsessi vältel.

Tagastamine

Kas teil on tagastusi? Oluline on omada selget ja läbipaistvat tagastuspoliitikat, eriti kui tegemist on rahvusvahelise klientuuriga. Aitame Teil õige protsessi seadistada ja/või seda lihtsustada.

85 200 pealevõtmispunkti üle maailma


ELEKTROONILISED TARNELAHENDUSED

DHL Express muudab saadetiste saatmise meie kontoomanike jaoks lihtsaks ja tõhusaks. Lihtsasti kasutatavad veebiportaalid, e-kaubanduse kassaintegratsioon või täielikult integreeritud ärilahendused – võtke ühendust ja arutame hea meelega teile sobiva lahenduse üle.

VORMISTA TELLIMUS LÄBI MYDHL+

DHL Expressiga saatmine veebis on imelihtne. See lahendus võimaldab teil luua ja hallata kõiki oma DHL Expressi saadetisi ühelt võimsalt veebiplatvormilt, lihtsalt logi sisse ja vormista saadetis. See tähendab, et kõike alates rahvusvahelisest saatmisest kuni tellimuste jälgimise ja broneerimiseni saab teha ainult mõne hiireklõpsuga.

MÜÜ KÕIKJALE, SAADA ÜHEST KOHAST

DHL Express Commerce integreerub suurimate e-kaubanduse platvormidega. Sealhulgas: Magento, Shopify, WooCommerce, Amazon, eBay ja Etsy. See tagab täielikult automatiseeritud pakisiltide loomise, mis tähendab, et teie klientide tellimusi saab kiiresti ja tõhusalt ilma probleemideta importida ja hallata.

VÕIMENDAGE OMA E-POE VÕIMALUSI API-ga

Sinu ettevõttesisesed rätseplahendused täielikult integreeritud DHL Expressiga. API lahendus ühendab DHL Expressi eelised teie ettevõttesiseste saatmisprotsessidega. Integreerudes teie veebisaidiga, ühendab see teie olemasoleva tellimuste sisestamise, laohalduse ja muude äritarkvara süsteemidega, et aidata teil juhtida sujuvamat ja tõhusamat tarnetegevust.

VÕIMENDAGE OMA E-POE VÕIMALUSI XML-ga

Sinu ettevõttesisesed rätseplahendused täielikult integreeritud DHL Expressiga. XML-i integreerimismeetod on üks kolmest põhiprotokollist, mida me toetame. Kui olete huvitatud SOAP XML-i või RESTFUL/JSON-protokollist, võtke lisateabe saamiseks ühendust meie sõbralike integratsioonispetsialistidega või oma DHL-i kontaktisikuga.